Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda

Emdacar.com, rezervasyon sürecini açık, kolay ve keyifli bir hale getirerek pürüzsüz bir kiralama deneyimi sunmayı, bu sayede de en güvenilir araç kiralama platformu olmayı amaçlamaktadır.

18 Nisan 2019 'da kurulan EMDA CAR kiralama şirket akla gelen en güvenilir markaların başındaki ulaşımın ne kadar önemli bir konu olduğunun bilinci ve 2019 yılından bu yana müşterilerine sorunsuz hizmet vermiş olmanın gururuyla her geçen gün daha büyümektedir. Öncelikli amacımız yeni müşteriler kazanmaktan ziyade, bizi tercih eden insanların aldığı rent a car hizmetini kusursuz bir hale getirmektir.

 

Türkiye'de Emda Car Nisan 2019 tarihinden itibaren INS INSAAT DIS TIC LTD STI.ve EMIN FINANSAL ANALIZ DANISMANLIK YATIRIM VE DIS TICARET LIMITED SIRKETI . çatısı altında hizmet vermeye başlamıştır. Amacımız güvenle ve güvenilir olarak büyüyen araç kiralama sektöründe, kaliteli hizmeti uygun fiyat seviyesi ile birleştirerek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, ülkemizde dünyada lider bir marka olmaktır.

 

Müşterilerimizin kendileri için mükemmel olan aracı bulabileceklerinden emin olmak için yorulmaksızın çalışıyoruz. Bu, kesin fiyatları bilmelerini de kapsıyor. Bizim çizgimiz, kiralama noktasına vardıktan sonra süpriz ile karşılmaması adına tüm zorunlu ücretlerin fiyata dahil edilmesini şeklindedir.

 

 
Ödeme Seçenekleri